Netflix Icon

Netflix

Netflix, Inc.
3.7
(5379 Reviews)
Güvenli Uygulama
Indir
Sürüm
7.97.1 build 19 35409
(11-04-2021)
Downloads50M İndirme
Size16.5MB Boyut
Android5.1+
Whats new in version 7.97.1 build 19 35409
Hata düzeltmeleri

Netflix açıklaması

Netflix, en sevdiğiniz cihazınızda dizi, film ve programları izlemek için dünyanın lider abonelik hizmetidir.Netflix üyeliğinizin bir parçası olarak bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Android TV cihazınızda anında binlerce dizi, film ve programı izlemeye başlayın.Netflix üyesi değilseniz, Netflix'e kaydolun ve bir aylık ücretsiz denememiz ile hemen keyfini sürmeye başlayın.Netflix nasıl çalışır?

• Netflix üyeliği, aylık düşük bir fiyat karşılığında size sınırsız dizi, film ve programlara erişim sağlar.

• Netflix uygulaması ile istediğiniz kadar dizi, film ve programı, istediğiniz sıklıkta, istediğiniz zaman anında izleyebilirsiniz.

• Sayıları sürekli artan binlerce içeriğe ve düzenli olarak eklenen yeni bölümlere göz atabilirsiniz.

• Android TV cihazınızda veya listesi sürekli genişleyen desteklenen cihazlarda içerik arayın ve hemen izleyin.

• Favori dizi, film ve programlarınıza puan verin ve Netflix'in sizin için en iyi içeriği önerebilmesine yardımcı olmak için bize neleri beğendiğinizi söyleyin.

• Bir cihazda izlemeye başlayın ve başka bir cihazda izlemeye devam edin. Netflix'i izleyebileceğiniz tüm televizyonlar, oyun konsolları, tabletler, telefonlar, Blu-ray oynatıcılar ve alıcı kutularını görmek için netflix.com adresini ziyaret edin.

INSTALL (YÜKLE) öğesini seçerek, Netflix uygulamasının ve daha sonra yayınlanacak güncellemelerin ve yükseltmelerin yüklenmesine izin verirsiniz.

─────────────────────────────────Lisans AnlaşmasıBu uygulamayı indirerek, www.netflix.com adresinde bulunan Netflix Kullanım Koşulları'nı ve Gizlilik Bildirim'ini kabul edersiniz.İlk kez üye olanlar ve bazı eski üyeler için 1 aylık ücretsiz Netflix üyeliği teklifi sunulur ve bu teklif başka bir teklifle birleştirilemez. Tekliften yararlanmak için İnternet erişimi ve geçerli bir ödeme yöntemi gereklidir. <b>Netflix, ilk ayın bitiminden önce iptal etmediğiniz sürece, Netflix üyelik ücretini ücretsiz ayın sonunda ödeme yönteminizden tahsil eder.</b> Netflix üyeliğiniz, istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz aylık bir aboneliktir. İptal talimatı için Netflix web sitesinin "Hesabınız" bölümüne gidin. Kısmi aylık abonelik dönemler için para iadesi veya kredi verilmez. Anında izleyebilmek için, Netflix'ten yayın yapan (ayrıca üretilen ve satılan) bir cihaz ve geniş bant İnternet bağlantısı gereklidir.

Bütün şart ve koşullar için, lütfen http://www.netflix.com/termsofuse adresini ziyaret edin.

Gizlilik bildirimi için, lütfen http://www.netflix.com/privacy adresini ziyaret edin.</br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br>

Daha fazla bilgi
badge

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

3.72
0
5
2815
4
458
3
902
2
214
1
990

Kullanıcı İncelemeleri

Netflix uygulamasına benzer uygulamalar

Netflix - APK Bilgisi

APK sürümü
7.97.1 build 19 35409
Package Name
com.netflix.mediaclient
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
Netflix, Inc.